HALLITUS 2019

/HALLITUS 2019
HALLITUS 2019 2018-11-22T12:07:00+00:00

 HALLITUS 2019

Olli Kaasila, puheenjohtaja
Kajaanink. 18 as 9, 90100 OULU
040 412 6061
olli.kaasila@dnainternet.net
Erkki Keränen, sihteeri
Kotimetsänt. 2 A 1, 90240 OULU
0400 187 302
erkkik38@gmail.com
Reino Koskela, varapuheenjohtaja
Uistintie 23, 90550 OULU
0440 345 669
reinokoskela5@gmail.com
Veikko Meriläinen, jäsensihteeri
Puimalakuja 2, 90240 OULU
040 591 8456
merilainenveikko@gmail.com
Ritva Heino, vj
Rautatienkatu 28 A 44, 90100 Oulu
050 4071 850
ritva.heino2@luukku.com
                                                
Pekka Parpala, vj
Koskitie 15 A 1, 90 500 OULU
044 554 4660
pekka.parpala@gmail.com
Seppo Pentinpuro, j
Lyötynkatu 11 A 15, 901oo OULU
040 776 9977
pentinpuro@skynet.be
Harri Lamberg
Jaatisentie 7, 90800 OULU
050 571 1145
harrilamb@gmail.com
Irja Pouta, vj
Limingank. 5 as 4, 90120 OULU
045 8550 850
irja.pouta@gmail.com

Eila Rovio
Alppitie 1 A 19, 90530 OULU
rovioeila@gmail.com